De Hatsan Factor Sniper S Bronze is een PCP met externe verstelbare regulator en verstelbare hamerveer. Levert in kaliber 6,35mm een kracht van 109 Joule met een 45 gr. slug.
Leverbaar in kaliber 5,5mm (.22) en 6,35mm (.25). De 5,5mm heeft een 21-schots magazijn, de 6,35mm een 19-schots.
Dit betreft de uitvoering met een bronskleurig frame. Ook verkrijgbaar in zwarte uitvoering.
Wordt geleverd inclusief geweerkoffer, twee magazijnen en handleiding.
Volledig Reguleerbare PCP
De Hatsan Factor Sniper S is volledig te reguleren door middel van de externe regulator met een pre-airchamber inhoud van 100cc. De regulering is zichtbaar dankzij de ingebouwde manometer. Ook de hamerveer is te verstellen met de Sniper S.
Volledig Verstelbare Kolf en Alumimium Frame
Het schouderstuk van de Sniper is volledig verstelbaar en lengte en hoogte, waarbij in lengte 10 cm naar achteren geschoven kan worden. Het schouderblad is voorzien van een rubberen kussen voor optimaal comfort. Ook de pistoolgreep heeft dit rubberen materiaal, wat naast comfort ook voor een goede grip zorgt. De zijhendel bevindt zich aan de rechterkant, maar kan ook aan de linkerkant gemonteerd worden voor linkshandige schutters.
Het frame is gemaakt van sterk aluminium met integreerde Picatinny Rail aan de onderkant van het geweer (Forearm) en heeft een 11mm en 22 mm combirail voor een richtkijker.
Quattro Trigger
De trekkerbeschermer van deze Hatsan is gemaakt van hoogwaardig aluminium. De Quattro Match Trigger zelf is van zwart metaal gemaakt en is in 2 niveaus (2-stage) verticaal en horizontaal verstelbaar.
Quiet Energy
De Factor Sniper S is voorzien van een integreerde geluiddemper die schoten tot wel 50% stiller maakt. Ook kan er door de 1/2 UNF schroefdraad een externe geluiddemper aan de loop gedraaid worden.
480cc Luchtcilinder
De Sniper S heeft een luchtcilinder met een inhoud van wel 480cc en een pre-airchamber inhoud van 100cc. De cilinder kan gevuld worden door middel van een foster snelkoppeling, waardoor er geen vulnippel nodig is. Er wordt hiervoor een adapter bijgeleverd.
Veiligheid
Deze PCP heeft een handmatige veiligheid die te vinden is bij de trekker. Daarnaast heeft de Sniper S een gepatatenteerd 'anti-knock system' die afschieten voorkomt wanneer het geweer een stoot krijgt of valt.
Specificaties
Merk |
Hatsan |
Model |
Factor Sniper S Bronze |
Systeem |
Perslucht (PCP) |
Beschikbaar in kaliber(s) |
5.5mm, 6.35mm |
Gewicht |
4,6 kg |
Looplengte |
58 cm |
Totale lengte |
100,5 cm (108,5 cm met uitgeklapte kolf) |
Magazijn |
Ja |
Veiligheid |
Ja |
Inclusief richtkijker |
Nee |
Mondingssnelheid categorie |
300-350 |
Mondingssnelheid |
5,5mm: 288 m/s (1000 FPS) | 6,35mm: 318 m/s (900 FPS) |
Joule |
5,5mm: 87 J | 6,35mm: 109 J |
Montage rail |
Ja |
Let op! Voor de aanschaf van een luchtwapen dient u een kopie ID of paspoort te overleggen. Dit om aan te tonen dat u 18 jaar of ouder bent. Wij zijn dit verplicht tegenover politie en justitie. Wees gerust. Met uw gegevens wordt zeer discreet omgegaan.
Legitimatie kan worden opgestuurd middels post of e-mail na aankoop van een luchtwapen. Zowel voor- als achterzijde dienen toegestuurd te worden.
Wij houden ons het recht voor om eventuele aankopen per direct te annuleren als niet aan onze aankoopvoorwaarden kan worden voldaan.
​Verkoop luchtwapens geschiedt onder het erkenningsnummer van Metura Schietsport: 20151227413